Televizní sluchátka pro nedoslýchavé Geemarc

Nové

Bezdrátová digitální naslouchací souprava pro zesílený poslech televize. Zároveň fungují bezdrátová televizní sluchátka Geemarc díky vestavěnému mikrofonu jako sluchadlo pro zesílení běžného hovoru. Zapojení sluchátek do televize nevypne zvuk televize. Můžete tedy pohodlně sledovat televizi s ostatními členy rodiny, zatímco zvuk je zesílen do sluchátek a dokonale rozumíte každému slovu

Více informací

3 100 Kč

Více informací

Bezdrátová televizní sluchátka, nejoblíbenější zboží našich zákazníků, fungují jednak jako naslouchací souprava k televizi pro neslyšící a nedoslýchavé a jednak jako sluchadlo.
 
POSLECH TELEVIZE PRO NEDOSLÝCHAVÉ
U nedoslýchavých osob se často vyskytuje problém, že televize puštěná příliš nahlas ruší jak ostatní členy domácnosti tak sousedy. Zároveň má nedoslýchavá osoba problém se srozumitelností jednotlivým slovům a poslech televize si již neužívá jako dříve. Slyší, ale nerozumí.
Zesilující televizní sluchátka Geemarc umožní členovi Vaší rodiny, který už hůře slyší, poslouchat televizi, rádio, hudbu či jakýkoli jiný zdroj zvuku tak hlasitě, jak potřebují, aniž by rušili sousedy a ostatní členy domácnosti. 
Zvuk televize zůstává hrát na běžné úrovni hlasitosti pro všechny, zatímco nedoslýchavá osoba poslouchá do sluchátek, kde si nastaví jak kolečkem hlasitost tak frekvenci zvuku (výšky/hloubky) dle svých potřeb. Televizní sluchátka speciálně navržená pro neslyšící tedy umožní nejen individuální zesílení televize stereo přímo do obou uší, ale také výrazně vylepší srozumitelnost - budete rozumět každému slovu.
Tato sluchátka jsou speciálně navržená pro nedoslýchavé a díky tomu poskytují na rozdíl od běžných drátových či bezdrátových sluchátek perfektní srozumitelnost každému slovu.
 
V BALENÍ NAJDETE
Souprava se skládá z vysílače (slouží zároveň jako nabíjecí základna pro sluchátka) a přijímače: bezdrátová sluchátka. Sluchátka jsou dobíjecí a v soupravě je dobíjecí baterie.
V ceně je optická digitální redukce pro zapojení do většiny moderních televizí, se zapojením do konkrétního modelu televize Vám rádi poradíme na emailu: [email protected]
 
DOSAH BEZDRÁTOVÝCH SLUCHÁTEK
Při poslechu televize umožňují bezdrátová sluchátka volný pohyb po bytě nebo domě i za zeď, dosah až 25 metrů. Vysílač zůstává připojen k televiznímu přijímači.
 
FUNKCE SLUCHADLA - SLUCHÁTKA GEEMARC JAKO OSOBNÍ ZESILOVAČ ZVUKU
Přijímač je vybaven tlačítkem MIC, které vypne zvuk z televize a zapne vestavěný mikrofon pro zesílení konverzace kolem Vás: funkce sluchadla. Tuto funkci ocení zvláště senioři, pro které je ovládání malého zvukovodového či závěsného sluchadla příliš náročné, obtěžující nebo nevyhovující.
Zesílená sluchátka po aktivaci mikrofonu stiskem tlačítka fungují jako sluchadlo, místo sluchadla anebo pro situace, kdy je zvukovod příliš citlivý na používání sluchadla.
Zesílený zvuk konverzace je čistý, kvalitní, zesílen přesně pro potřebu uživatele a toto sluchadlo nešumí ani nepíská.
Jakmile dojde baterie, sluchátka pouze nabijete v základně anebo vyměníte baterii za druhou externí baterii, která se zatím nabila.
Na rodinné oslavě nebo při běžném rozhovoru Vás tak nedoslýchavý člen rodiny s bezdrátovými sluchátka Geemarc bez problémů uslyší.
Obzvláště vhodná jsou bezdrátová sluchátka Geemarc pro osoby, kterým nevyhovuje nošení sluchadla, odmítají nosit sluchadlo nebo se na sluchadlo teprve chystají.
Píská Vaše sluchadlo od lékaře, nebo nemůžete dostat nedoslýchavého příbuzného k lékaři? Osobní zesilovač zvuku Geemarc je vhodné řešení, které funkci sluchadla poskytne a umožní tak návrat do života a komunikace jako dříve. Pro řadu lidí jsou tato sluchátka vhodnějším řešením než klasické sluchadlo, např. kvůli typu sluchové ztráty, tvaru zvukovodu, jiným onemocněním či zhoršenou jemnou motorikou prstů, které nezvládají obsluhu miniaturního sluchadla.
 
Vlastnosti
 • 863 MHZ 
 • Stereo zvuk
 • Integrovaný mikrofon: stiskem tlačítka můžete přepnout z poslechu TV a slyšet konverzaci kolem Vás - sluchátka fungují jako sluchadlo
 • Nastavitelná hlasitosti (až 125dB)
 • Lze nastavit levé/pravé ucho hlasitější dle sluchové ztráty
 • Nastavení frekvence
 • Pohodlné a lehké zařízení
 • 30 – 10 000Hz
 • Baterie vydrží nabitá: 6 hodin
 • Rychlé dobíjení baterie: 2 hodiny
 • Sluchátka se začnou automaticky dobíjet, jakmile je vložíte do základny
 • Dosah 60 metrů ve volném prostoru a 25 metrů v bytě či domě
 • Sluchátkový a optický digitální výstup 
Chcete ověřit, zda budou bezdrátová zesilující sluchátka Geemarc perfektně fungovat i s Vaší televizí? Kontaktujte nás a napište nám do emailu: [email protected] model Vaší televize, rádi poradíme.
V zásadě mají moderní televize většinou digitální optický výstup, k němuž jsou kabely v balení.
DLOUHODOBĚ NEJOBLÍBENĚJŠÍ A NEPRODÁVANĚJŠÍ POMŮCKA ZE SORTIMENTU SLYŠETVÍC.
Na tuto pomůcku nepřispívá zdravotní pojišťovna, ale Úřad práce - stačí zažádat o příspěvek na kompenzační pomůcku pod označením "zařízení pro poslech audiovizuálního zařízení". Na Úřadu práce dodáte výsledek lékařského vyšetření (potvrzení o ztrátě sluchu) a potvrzení o nákupu zboží. Pro více informací nás prosím kontaktujte na emailu [email protected]

Recenze

Známka 
2020-02-19

Televizní sluchátka pro nedoslýchavé Geemarc

Sluchátka na televizi jsou super, babička je moc spokojená, děkujeme.

  Známka 
  2020-02-06

  Televizní sluchátka pro nedoslýchavé Geemarc

  Som spokojný, odporúčam aj druhým zákazníkom.

   Napsat svou recenzi!

   Napsat recenzi

   Televizní sluchátka pro nedoslýchavé Geemarc

   Televizní sluchátka pro nedoslýchavé Geemarc

   Bezdrátová digitální naslouchací souprava pro zesílený poslech televize. Zároveň fungují bezdrátová televizní sluchátka Geemarc díky vestavěnému mikrofonu jako sluchadlo pro zesílení běžného hovoru. Zapojení sluchátek do televize nevypne zvuk televize. Můžete tedy pohodlně sledovat televizi s ostatními členy rodiny, zatímco zvuk je zesílen do sluchátek a dokonale rozumíte každému slovu

   Příslušenství