Reference

Jsem ve věku, kdy velká část  populace začne mít problémy se sluchem. Ani mě se to nevyhnulo.Ne,že bych ohluchl.Horší bylo,že pokud jsem byl ve společnosti více lidí,špatně jsem rozuměl tomu,o čem se hovořilo.To jsem také tvrdil u paní doktorky na ORL.Bylo mě nabídnuto sluchadlo s tím,že baterie do sluchadla si musím dokoupit ( v balení bylo 6 ks za 180,-Kč ).Podle návodu měla být jedna baterie funkční po dobu nejméně 4 týdnů-jedno balení mělo vystačit asi na ½ roku.Toto jsem se snažil u pí.doktorky reklamovat,ale neuspěl jsem prý proto,že jsem baterii moc přetěžoval.Nepochopil jsem ale,jak jsem mohl přetěžovat baterii tím,že byla zapnutá v přístroji,který mě měl sloužit.Zakoupil jsem si tedy novou sadu baterií,ale za tu již požadovala 296,-Kč.A tato suma se pro mě stala impulzem pro to,abych se také podíval na internet.A našel jsem obchod„ SOUND POWER s.r.o.“,Petrská 24,Praha 1.


Udělal jsem si jednodenní výlet do Prahy jen proto,abych viděl a přesvědčil se. A byl jsem velmi mile překvapen! Mladý a velmi příjemný a nevtíravý personál,ale co hlavně:po odborné stránce na výši a to jsem ocenil nejvíc! Také jsem se dověděl,že pro tuto firmu není problém zasílat objednané zboží na dobírku a nebo platit převodem na účet.Tu druhou možnost jsem už také využil a objednávka byla vyřízena za tři dny! Kéž by toto platilo všeobecně. A proto tomuto s.r.óčku fandím.Nebudu nakupovat předražené baterie u nás,ale v „SOUND POWER s.r.o.“.


A doporučuji to všem,kteří používají sluchadla na baterie „A13,1,4V“.Budete spokojeni tak,jako já.


A abych nebyl anonymní Petr Kudlička z Boskovic.


Když mě, jako řadu mých vrstevníků potkal problém se sluchem, navštívil jsem nejprve ORL v bláhové naději, že mi pomohou a sluch se mi opět zlepší. Nechci popisovat, co všechno jsem absolvoval, to jistě všichni, kdo mají stejný problém znají, ale celkový konečný výsledek byl nula. Naprostá nula, včetně pro mě nepřijatelného doporučení závěsného sluchadla hrazeného VZP. A protože jsem nechtěl zanechat svých sportovních aktivit – hlavně kolo a lyžování –hledal jsem řešení. Na internetu jsem objevil pražskou firmu SOUND POWER s.r.o. a jejich nabídka sluchadel mě opravdu zaujala. Jednak pro širokou nabídku, přes řešení doplňků, až po způsob audio měření a výběru vhodného sluchadla. Od samého začátku jsem věděl, že naše slavná VZP na tyto produkty nepřispívá. Nerad, ale neřešil jsem to, jde přece o investici do vlastního zdraví. 

Konečný výsledek mě samotného překvapil. Žádné problémy s pískáním, téměř neviditelné v uchu, stabilita nastavení a v neposlední řadě i profesionální a příjemný přístup k vyhledání co nejlepšího vybalancování hlasitosti, šumu atd.

Zkrátka jsem velmi spokojen, a to i proto, že mohu bez jakýchkoli problémů jezdit v každém počasí na kole v terénu i na silnici, aniž bych se musel obávat, že neuslyším včas za mnou jedoucí auto a rychlost jeho přibližování se. Stejně tak i na běžkách i sjezdovkách. Tam jen s tím rozdílem, že se nejedná o auta, ale o ostatní lyžaře, případně rolbu.

Nabídka firmy není jen ve sluchadlech, ale i ve vhodných bateriích, což rád využívám nejen pro zaručenou jakost, ale i výdrž.

Na závěr tohoto mého pokusu o recenzi a také hodnocení musím říct  :

moje spokojenost nezná mezí. Opravdu a zcela jednoznačně. Cítím se být znovu rovnocenným těm, kteří potíže se sluchem nemají.

Jiří Lacina, Liberec