Sound Power s.r.o.

Kamenný obchod a e-shop s pomůckami pro neslyšící, nedoslýchavé a seniory

SOUND POWER, s.r.o. - SLYŠET VÍC je první společností v České republice zabývající se komplexně výrobou, dovozem a prodejem pomůcek pro neslyšící, nedoslýchavé a seniory.

Přímé napojení na vývoj a výrobu nám umožňuje reagovat na potřeby našich neslyšících i nedoslýchavých zákazníků a nabídnout jim řešení problémů, se kterými se díky sluchovému postižení setkávají v běžném životě. Spolupracujeme s ordinacemi foniatrie, lékárnami, zdravotnickými potřebami, domovy pro seniory a školami pro neslyšící děti. Dále spolupracujeme se Svazem neslyšících a nedoslýchavých ČR a s Unií neslyšících. Provozujeme velkoobchod i maloobchod.

Naše indukční smyčky a bezdrátové mikrofony zlepší kvalitu komunikace a poslechu o 100% díky odstranění nežádoucího šumu a rušivých zvuků při telefonování mobilním telefonem, sledování televize, poslechu rozhlasu, hudby i při komunikaci po Skypu. Vaše sluchadlo se s využitím těchto moderních doplňků promění v bezdrátová sluchátka nebo hand-free zařízení.

Dále v nabídce SLYŠET VÍC najdete pomůcky pro nedoslýchavé jako osobní zesilovače zvuku a sluchadla, zesilující sluchátka k televizi, zesílené telefony pro seniory s velkými tlačítky, telefonní zesilovače na zesílení hovoru i zesilovače vyzvánění telefonu, vibrační budíky pro neslyšící a světelné zábleskové budíky.  

Dle konkrétní situace ve Vašem domě či kanceláři jsme schopni nabídnout vhodný signalizační systém, který upozorní neslyšící a nedoslýchavé osoby na zvonění domovního zvonku, mobilního telefonu, pláč dítěte a další situace.

Na kompenzační pomůcky pro nedoslýchavé a neslyšící přispívá Úřad práce - Sociální odbor.

Rádi Vás přivítáme v našem kamenném obchodě s kompenzačními pomůckami pro neslyšící, nedoslýchavé a seniory v Petrské ulici 24 na Praze 1 a Ječné 29 na Praze 2. Poradíme a pomůžeme s výběrem vhodné pomůcky pro Vás či Vaše blízké, samozřejmě s možností pomůcku si přímo na místě nebo u sebe doma vyzkoušet. Budeme se těšit na Vaši návštěvu.

U nás tak najdete nejlevnější baterie do sluchadel v České republice, pro velkoobchodní ceny nás prosím kontaktujte na [email protected]