Online only

Bezdrátový mikrofon ke sluchadlu

Nové

ARTONE MIC je diskrétní bezdrátový mikrofon, který poskytuje vynikající srozumitelnost řeči v rušném prostředí i na větší vzdálenost. Artone TVB+ je nutné kombinovat s přijímačem: bezdrátovou indukční smyčkou na krk ARTONE 3 MAX. Tento komplet přijímače a vysílače výrazně rozšiřuje poslechové možnosti Vašeho sluchadla.

More details

2 800 Kč

Viac informácií

Bezdrátový mikrofon a vysílač ARTONE MIC pracuje s bezdrátovou indukční smyčkou ARTONE 3 MAX. Tento komplet přijímače a vysílače výrazně rozšiřuje poslechové možnosti Vašeho sluchadla.

Ať už jste s přáteli v restauraci, ve škole, na kurzu tance či na zajímavé přednášce, ARTONE MIC nasměruje hlas mluvčího přímo do Vašich sluchadel. Hlas mluvčího tedy perfektně slyšíte i na větší vzdálenost a i v rušném prostředí perfektně rozumíte každému slovu.

Navíc můžete vysílač ARTONE MIC pomocí 3,5 mm jacku propojit s televizí, hudebním přehrávačem, počítačem, herním systémem či jiným zdrojem zvuku a užít si ničím nerušený poslech přímo ve Vašem sluchadle.

ARTONE MIC s indukční smyčkou ARTONE 3 MAX je možné propojit s téměř jakýmkoli sluchadlem či kochleárním implantátem s T-cívkou (telecoil).

Jak ARTONE MIC funguje?

1. ARTONE MIC jako bezdrátový mikrofon - použití ve třídě, na přednáškách, na poradách

Bezdrátový mikrofon Artone MIC je pomocí technologie Bluetooth bezdrátově připojen k indukční smyčce Artone 3 MAX.

Uživatel sluchadla si na krk nasadí Bluetooth indukční smyčku Artone 3 MAX.

Artone MIC, který funguje jako mikrofon, umístí uživatel do blízkosti přednášejícího/mluvčího.

Obě zařízení jsou propojena díky technologii Bluetooth a čistý zvuk hlasu mluvčího je přenesen bezdrátově do indukční smyčky, kde je zpracován, očištěn a zesílen a pak odeslán do sluchadla uživatele. Sluchadlem je pak signál opět zpracován a upraven na úroveň, kterou uživatel potřebuje. Čistý zvuk hlasu mluvčího je přenášen do sluchadla bez rušivých šumů z okolí. Neslyšící uživatel slyší ve sluchadle hlas přednášejícího dostatečně nahlas a úplně čistý. Sluchadlo nyní v podstatě funguje jako bezdrátová sluchátka.

2. ARTONE MIC jako vysílač – při sledování televize, poslechu hudby aj.

Artone MIC je spárován pomocí technologie Bluetooth s indukční smyčkou Artone 3 MAX, kterou má uživatel sluchadla pověšenou na krku.

Artone MIC jako vysílač je kabelem připojen k televizi, rádiu, přehrávači hudby, IPodu, počítači (Skype) či jinému audio zdroji do 3,5mm jacku.

Čistý zvuk televize či hudby je přenesen bezdrátově do indukční smyčky, kde je zpracován, očištěn a zesílen a pak odeslán do sluchadla uživatele. Sluchadlem je pak signál opět zpracován a upraven na úroveň, kterou uživatel potřebuje. Čistý zvuk televize nebo hudby je přenášen do sluchadla bez rušivých šumů z okolí. Neslyšící uživatel slyší ve sluchadle televizi nebo hudbu dostatečně nahlas a úplně čistě. Sluchadlo opět i v tomto případě funguje jako bezdrátová sluchátka.

Přijďte si toto bezdrátové komunikační zařízení využívající nejmodernější technologie pro zkvalitnění poslechu neslyšícím vyzkoušet do naší pražské prodejny SlyšetVíc, Petrská 24, Praha 1. Kontaktujte nás, prosím na emailu: [email protected] a rádi s Vámi domluvíme osobní schůzku, konzultaci a testování.

Na bezdrátovou indukční smyčku ARTONE 3 MAX i na TV vysílač TVB+ je možné získat příspěvek na kompenzační pomůcky od Sociálního odboru Úřadu práce. Více informací Vám rádi podáme na emailu: [email protected]wer.cz

Podívejte se na VIDEO, jak indukční smyčku Artone 3 MAX a bezdrátový mikrofon pro neslyšící Artone TVB+ používá náš milý zákazník pan Vratislav Vaverka z Broumova, když chodí se svou manželkou do tanečních pro pokročilé: 

https://www.youtube.com/watch?v=E34YlQq6K3I

Recenzie

Napísať recenziu

Bezdrátový mikrofon ke sluchadlu

Bezdrátový mikrofon ke sluchadlu

ARTONE MIC je diskrétní bezdrátový mikrofon, který poskytuje vynikající srozumitelnost řeči v rušném prostředí i na větší vzdálenost. Artone TVB+ je nutné kombinovat s přijímačem: bezdrátovou indukční smyčkou na krk ARTONE 3 MAX. Tento komplet přijímače a vysílače výrazně rozšiřuje poslechové možnosti Vašeho sluchadla.

Accessories

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež: