Indukční smyčka pro neslyšící Artone 3 MAX

Nové

Bezdrátová indukční smyčka pro neslyšící ARTONE 3 MAX umožňuje perfektní porozumění a ideální zesílení telefonického hovoru z mobilního telefonu přímo do sluchadla. Zároveň ji využijete k poslechu televize, hudby, k hovoru v rušném prostředí i poslechu na větší vzdálenost.

More details

2 700 Kč

Viac informácií

Bezdrátová smyčka Artone 3 MAX je nejhlasitější indučkní smyčkou pro neslyšící na trhu celosvětově, je tedy vhodná i pro uživatele sluchadel s velmi těžkou ztrátou sluchu. 

Artone 3 MAX je kompatibilní s jakoukoli značkou sluchadel, kochleárních implantátů a sluchadel pro kostní vedení, pokud jsou vybaveny T-cívkou (telecoil).

Indukční smyčka pro neslyšící Artone 3 MAX má řadu užitečných funkcí, které zpříjemní život neslyšícím.

- Především je to propojení sluchadla s mobilním telefonem, kdy Artone 3 MAX přenáší hlas volajícího přímo do sluchadla (hands-free), čímž výrazně vylepší kvalitu konverzace a poskytne perfektní srozumitenost každému slovu.

- Zároveň umožní indukční smyčka Artone 3 MAX uživatelům sluchadel čistý a ničím nerušený poslech televize, rádia, hudebního přehrávače, počítače, herních systémů a dalších zdrojů zvuku.

1. Použití Artone 3 MAX s mobilním telefonem

Artone 3 MAX propojí pomocí technologie Bluetooth Vaše sluchadlo a Váš mobilní telefon. Smyčku stačí pouze jednou spárovat s mobilním telefonem. Vy tak během hovoru neslyšíte nežádoucí rušivé zvuky, jen čistý hlas volajícího.

Jak Artone 3 MAX funguje?

Uživatel má smyčku zavěšenou na krku. Sluchadlo musí být přepnuto do polohy T nebo MT. Uživatel přijme hovor stisknutím tlačítka na smyčce. Když je hovor přijat, signál z mobilního telefonu je přenesen bezdrátově do Artone 3 MAX, kde je zpracován, očištěn a zesílen a pak odeslán do sluchadla uživatele. Sluchadlem je pak signál opět zpracován a upraven na úroveň, kterou uživatel potřebuje.Oboustranná komunikace funguje - Vy slyšíte volajícího přes sluchadlo a on Vás přes vestavěný mikrofon ve smyčce. Hovor ukončíte stisknutím tlačítka na smyčce.

Z Vašeho sluchadla se tak stane handsfree zařízení, mobilní telefon nemusíte mít v ruce, stačí mít ho v dosahu 10 metrů.

2. Použití Artone 3 MAX pro čistý poslech televize, hudby aj.

Smyčka může být také spárována s TVB Bluetooth vysílačem (volitelné příslušenství, lze dokoupit). Vysílač se připojí k televizi, rádiu, přehrávači hudby, IPodu, počítači či jinému audio zdroji a přenáší přes Artone 3 čistý zvuk do sluchadla. Z Vašeho sluchadla se tak díky Artone 3 stávají bezdrátová sluchátka.

Bezdrátová indukční smyčka Artone 3 se stala nedílnou součástí života mnoha lidí na celém světě. Pomáhá osobám s poruchami sluchu usnadnit mnoho každodenních situací. Díky svému modernímu designu, lehkosti a malému rozměru je na krku elegantním doplňkem, který nijak nepřekáží v pohybu.

Artone 3 MAX 

  • plně bezdrátové zařízení, žádný kabel již nemusíte připojovat ke svému mobilním telefonu
  • hovořit můžete během jízdy v automobilu, při práci (Handsfree)
  • hovor můžete vytáčet pomocí hlasového vytáčení (pokud je funkce podporována Vaším telefonem)
  • hovor přijmete i ukončíte stiskem jednoho tlačítka na smyčce, bez dotyku telefonu
  • smyčku lze dobíjet přes USB port v počítači nebo ze sítě
  • baterie ve smyčce vydrží 5-6 hodin poslechu hudby, doba dobíjení cca 2 hodiny
  • váha 12 gramů, elegantní design, varianta bílá, stříbrná nebo černá
  • kompatibilní se všemi sluchadly s přepnutím na T-cívku (T-coil, telecoil neboli "téčko")

Máte sluchadlo s možností Telecoil (T-coil neboli "téčko") a chtěli byste vyzkoušet mimořádně kvalitní poslech při telefonování s ARTONE 3 MAX nebo poslech TV a hudbu s ARTONE 3 MAX a ARTONE TVB? Nebo byste si rádi nechali vysvětlit a ukázat, jak zařízení funguje? Domluvte si konzultaci na emailu: [email protected] a rádi Vám zařízení předvedeme či nezávazně vyzkoušíme na naší prodejně SlyšetVíc, Petrská 24, Praha 1.

Na tuto kompenzační pomůcku je možné získat příspěvek na kompenzační pomůcku pro neslyšící, vyřizuje Sociální odbor Úřadu práce v rámci kategorie "zařízení pro poslech audiovizuálního zařízení". Pro více informací nás prosím kontaktujte na emailu: [email protected]

Podívejte se na VIDEO, jak indukční smyčku Artone 3 MAX používá náš milý zákazník pan Vratislav Vaverka z Broumova, když chodí se svou manželkou do tanečních pro pokročilé: https://www.youtube.com/watch?v=E34YlQq6K3I

Recenzie

Napísať recenziu

Indukční smyčka pro neslyšící Artone 3 MAX

Indukční smyčka pro neslyšící Artone 3 MAX

Bezdrátová indukční smyčka pro neslyšící ARTONE 3 MAX umožňuje perfektní porozumění a ideální zesílení telefonického hovoru z mobilního telefonu přímo do sluchadla. Zároveň ji využijete k poslechu televize, hudby, k hovoru v rušném prostředí i poslechu na větší vzdálenost.

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež: