Nejmenší digitální sluchadlo STARKEY MUSE

Nové

Hledáte miniaturní digitální sluchadlo bez předpisu, které Vám bude diskrétně pomáhat lépe slyšet, ale o kterém budete vědět jen Vy, protože je v uchu neviditelné? Digitální sluchadlo bez předpisu MUSE od renomovaného výrobce sluchadel STARKEY je novinkou na českém trhu a přesně tím, co hledáte. Ideální sluchadlo pro zesílení hovoru v rušném prostředí, sluchadlo na poslech televize, na jednání.

More details

13 000 Kč

Viac informácií

Miniaturní digitální sluchadlo bez lékařského předpisu STARKEY MUSE je vysoce kvalitní osobní zesilovač zvuku, který je diskrétně uložen v ušním kanálu a tedy Vašemu okolí neviditelný.

Toto sluchadlo si ovládá uživatel a umožňuje přepínání mezi jednotlivými programy podle prostředí a poslechové situace.

Digitální sluchadlo bez předpisu STARKEY MUSE je ideální jako první sluchadlo pro uživatele, kteří zatím sluchadlo nepoužívali nebo používat nechtějí.

Poslech se sluchadlem MUSE je natolik komfortní, příjemný a dostatečně zesílený, že bude vyhovovat většině uživatelů se střední ztrátou sluchu.

Pokud začínáte mít potíže slyšet, co vám druzí říkají anebo přestáváte slyšet některé běžné zvuky, které jste dříve slyšeli, možná přišel čas přemýšlet o nošení naslouchátka.

Proč se většina pacientů neodhodlá k používání sluchadla?

- Stydí se za vzhled sluchadla, nechtějí být v práci, v rodině, ve společnosti viděni se sluchadlem.

- Vysoké doplatky za sluchadlo, které nevyhovuje perfektně potřebám nedoslýchavé osoby.

STARKEY MUSE

- Je sluchadlo neviditelné, tak miniaturní, že se celé schová ve zvukovodu , takže nikdo jiný než budete vědět, že sluchadlo máte.

- Velmi jednoduchá manipulace, velmi snadné nasazení, vyndavání z ucha i přepínání mezi programy.

- Digitální sluchadlo AMP je připravené na používání po jednom sezení, kde se sluchadlo důkladně vyzkouší v různých poslechových situacích a nastaví dle potřeb uživatele v showroomu Sound Power v Petrské 24, Praha 1. 

- Nejmenší sluchadlo na trhu, díky dokonalému upevnění sluchadla v ušním kanálu využívá přirozené akustiky ucha a poskytuje perfektní kvalitu poslechu.

- Sluchadlo, které nepíská.

Podrobné technické specifikace rádi zašleme na vyžádání.

MÁM ZÁJEM O SLUCHADLO STARKEY MUSE, JAKÝ JE POSTUP PRO JEHO ZÍSKÁNÍ?

 • Objednání termínu: na emailu [email protected], termín Vám ten samý den potvrdíme, pondělí-pátek 10-17 hod.
 • Individuální nastavení sluchadla: probíhá na showroomu Slyšet Víc, Petrská 24, Praha 1 a skládá se ze sluchového testu, který změří vaši schopnost detekovat zvuky různých frekvencí a výšek a následného přizpůsobení sluchadla na míru. Přizpůsobení sluchadla se provádí pomocí počítačové techniky založené na výsledku sluchového testu a na Vašich komentářích, dojmech a pocitech během testování sluchadla v různých poslechových situacích.
 • Celý proces nastavení sluchadla je bezbolestný, krátký a jeho cílem je najít perfektní řešení pro Vás. Čím více informací budeme mít, tím kvalitnější bude výsledné řešení.
 • Pokud se pro koupi sluchadla rozhodnete, naučíme Vás, jak se sluchadlem zacházet, jak o nej pečovat, aby byla zaručena maximální výkonnost a jak sluchadlo ovládat magnetickou tyčinkou a přizpůsobit v různých prostředích. Také Vám vysvětlíme vkládání a vyjímání sluchadla z uší a jeho čištění a odvlhčování.
 • Následné úpravy jsou v ceně sluchadla: nové sluchadlo testujte ve Vašem obvyklém prostředí a pokud se najde situace, kde ještě nastavení není perfektní, objednáte se na úpravu nastavení sluchadla. 

Recenzie

Hodnotenie 
2019-06-17

Nejmenší digitální sluchadlo STARKEY AMP

Když mě, jako řadu mých vrstevníků potkal problém se sluchem, navštívil jsem nejprve ORL v bláhové naději, že mi pomohou a sluch se mi opět zlepší. Nechci popisovat, co všechno jsem absolvoval, to jistě všichni, kdo mají stejný problém znají, ale celkový konečný výsledek byl nula. Naprostá nula, včetně pro mě nepřijatelného doporučení závěsného sluchadla hrazeného VZP. A protože jsem nechtěl zanechat svých sportovních aktivit – hlavně kolo a lyžování –hledal jsem řešení. Na internetu jsem objevil pražskou firmu SOUND POWER s.r.o. a jejich nabídka sluchadel mě opravdu zaujala. Jednak pro širokou nabídku, přes řešení doplňků, až po způsob audio měření a výběru vhodného sluchadla. Od samého začátku jsem věděl, že naše slavná VZP na tyto produkty nepřispívá. Nerad, ale neřešil jsem to, jde přece o investici do vlastního zdraví.

Konečný výsledek mě samotného překvapil. Žádné problémy s pískáním, téměř neviditelné v uchu, stabilita nastavení a v neposlední řadě i profesionální a příjemný přístup k vyhledání co nejlepšího vybalancování hlasitosti, šumu atd.

Zkrátka jsem velmi spokojen, a to i proto, že mohu bez jakýchkoli problémů jezdit v každém počasí na kole v terénu i na silnici, aniž bych se musel obávat, že neuslyším včas za mnou jedoucí auto a rychlost jeho přibližování se. Stejně tak i na běžkách i sjezdovkách. Tam jen s tím rozdílem, že se nejedná o auta, ale o ostatní lyžaře, případně rolbu.

Nabídka firmy není jen ve sluchadlech, ale i ve vhodných bateriích, což rád využívám nejen pro zaručenou jakost, ale i výdrž.

Na závěr tohoto mého pokusu o recenzi a také hodnocení musím říct :

moje spokojenost nezná mezí. Opravdu a zcela jednoznačně. Cítím se být znovu rovnocenným těm, kteří potíže se sluchem nemají.

  Hodnotenie 
  2018-11-20

  STARKEY AMP

  Je to už víc než půl roku co jsem navštívil vás i vašeho kolegu ve vaší firmě. Za tu dobu se perfektně fungující sluchadlo stalo prakticky součástí mě. A to doopravdy, stává se mi třeba, že je zapomenu vyndat z ucha, když jdu spát a poznám to, až když položím hlavu na polštář. Je to tak, že o něm vůbec nevím. Zkrátka nejen že o něm nevím, ale jsem šťastný, že skvěle slyším

   Napíšte svoju recenziu!

   Napísať recenziu

   Nejmenší digitální sluchadlo STARKEY MUSE

   Nejmenší digitální sluchadlo STARKEY MUSE

   Hledáte miniaturní digitální sluchadlo bez předpisu, které Vám bude diskrétně pomáhat lépe slyšet, ale o kterém budete vědět jen Vy, protože je v uchu neviditelné? Digitální sluchadlo bez předpisu MUSE od renomovaného výrobce sluchadel STARKEY je novinkou na českém trhu a přesně tím, co hledáte. Ideální sluchadlo pro zesílení hovoru v rušném prostředí, sluchadlo na poslech televize, na jednání.

   Accessories