BEZDRÁTOVÁ ZESÍLENÁ SLUCHÁTKA K TELEVIZI PRO NEDOSLÝCHAVÉ AR-TV

Nové

Bezdrátová digitální naslouchací souprava pro zesílený poslech televize. Zároveň fungují bezdrátová televizní sluchátka AR-TV díky mikrofonu jako sluchadlo pro zesílení běžného hovoru. Zapojení sluchátek do televize nevypne zvuk televize. Můžete tedy pohodlně sledovat televizi s ostatními členy rodiny, zatímco zvuk je zesílen do sluchátek a dokonale rozumíte každému slovu. Záruka spokojenosti!

Více informací

3 500 Kč

Více informací

DOPORUČUJEME!
- nejlepší řešení poslechu televize pro nedoslýchavé, k TV jednoznačně lepší než sluchadlo
- srozumitelnost a slyšitelnost televize výrazně lepší než s jakýmkoli, i tím nejdražším sluchadlem
- do rodin, kde jeden člen rodiny televizi nepřiměřeně zesiluje a tím ruší ostatní členy domácnosti
- pro osoby, kterým sluchadlo nevyhovuje a nenosí jej, na pohodovou srozumitelnost konverzace s rodinou a přáteli
- příspěvek od Úřadu práce ve výši až 2500 Kč.
Bezdrátová televizní sluchátka, dlouhodobě nejprodávanější pomůcka z našeho sortimentu a nejoblíbenější zboží našich zákazníků, fungují jednak jako naslouchací souprava k televizi pro neslyšící a nedoslýchavé a jednak jako sluchadlo.
 
POSLECH TELEVIZE PRO NEDOSLÝCHAVÉ
U nedoslýchavých osob se často vyskytuje problém, že televize puštěná příliš nahlas ruší jak ostatní členy domácnosti tak sousedy. Zároveň má nedoslýchavá osoba problém se srozumitelností jednotlivým slovům a poslech televize si již neužívá jako dříve.
Zesilující televizní sluchátka AR-TV umožní členovi Vaší rodiny, který už hůře slyší, poslouchat televizi, rádio, hudbu či jakýkoli jiný zdroj zvuku tak hlasitě, jak potřebují, aniž by rušili sousedy a ostatní členy domácnosti. 
Zvuk televize zůstává hrát na běžné úrovni hlasitosti pro všechny, zatímco nedoslýchavá osoba poslouchá do sluchátek, kde si nastaví jak kolečkem hlasitost tak frekvenci zvuku (výšky/hloubky) dle svých potřeb. Televizní sluchátka speciálně navržená pro neslyšící tedy umožní nejen individuální zesílení televize stereo přímo do obou uší, ale také výrazně vylepší srozumitelnost - budete rozumět každému slovu.
Tato sluchátka jsou speciálně navržená pro nedoslýchavé a díky tomu poskytují na rozdíl od běžných drátových či bezdrátových sluchátek perfektní srozumitelnost každému slovu.
 
V BALENÍ NAJDETE
Souprava se skládá z vysílače (slouží zároveň jako nabíjecí základna pro sluchátka) a přijímače: bezdrátová sluchátka. Sluchátka jsou dobíjecí a v soupravě jsou dvě baterie: je tedy umožněn nepřetržitý provoz sluchátek - zatímco jedna baterie je funkční ve sluchátkách, druhá baterie se dobíjí a jakmile se první baterie vybije, pouze baterie vystřídáte. Zapojení vysílače do televize je velmi snadné, pro zapojení do konkrétního modelu televize Vám rádi poradíme na emailu: [email protected]
 
DOSAH BEZDRÁTOVÝCH SLUCHÁTEK
Při poslechu televize umožňují bezdrátová sluchátka volný pohyb po bytě nebo domě i za zeď, dosah až třicet metrů. Vysílač zůstává připojen k televiznímu přijímači.
 
FUNKCE SLUCHADLA - SLUCHÁTKA AR-TV JAKO OSOBNÍ ZESILOVAČ ZVUKU
Přijímač je vybaven tlačítkem MIC, které vypne zvuk z televize a zapne vestavěný mikrofon pro zesílení konverzace kolem Vás: funkce sluchadla. Tuto funkci ocení zvláště senioři, pro které je ovládání malého zvukovodového či závěsného sluchadla příliš náročné, obtěžující nebo nevyhovující.
Zesílená sluchátka po aktivaci mikrofonu stiskem tlačítka fungují jako sluchadlo, místo sluchadla anebo pro situace, kdy je zvukovod příliš citlivý na používání sluchadla.
Zesílený zvuk konverzace je čistý, kvalitní, zesílen přesně pro potřebu uživatele a toto sluchadlo nešumí ani nepíská.
Jakmile dojde baterie, sluchátka pouze nabijete v základně anebo vyměníte baterii za druhou externí baterii, která se zatím nabila.
Na rodinné oslavě nebo při běžném rozhovoru Vás tak nedoslýchavý člen rodiny s bezdrátovými sluchátka AR-TV bez problémů uslyší.
Obzvláště vhodná jsou bezdrátová sluchátka AR-TV pro osoby, kterým nevyhovuje nošení sluchadla, odmítají nosit sluchadlo nebo se na sluchadlo teprve chystají.
Píská Vaše sluchadlo od lékaře, nebo nemůžete dostat nedoslýchavého příbuzného k lékaři ? AR-TV je vhodné řešení, které funkci sluchadla poskytne a umožní tak návrat do života a komunikace jako dříve. Pro řadu lidí je dokonce AR-TV vhodnějším řešením než klasické sluchadlo, např. kvůli typu sluchové ztráty, tvaru zvukovodu, jiným onemocněním či zhoršenou jemnou motorikou prstů, které nezvládají obsluhu miniaturního sluchadla.
 
Vlastnosti AR-TV
 
- funguje na rádiovou frekvenci 2.4 gHz, digitální (mono, stereo)
- sluchátka mají vestavěný mikrofon pro zesílení konverzace: funkce sluchadla
- umožňuje nastavení hlasitosti, výšek/hloubek a větší zesílení do ucha s větší sluchovou ztrátou
- kromě vestavěné baterie navíc externí baterie pro extra dlouhou výdrž soupravy
- pěkný moderní design, elegantní bílá barva
- žádné zamotávání kabelů, sluchátka jsou bezdrátová a umožňují volný pohyb po bytě či domě
Chcete ověřit, zda budou bezdrátová zesilující sluchátka AR-TV perfektně fungovat i s Vaší televizí? Kontaktujte nás a napište nám do emailu: [email protected] model Vaší televize, rádi poradíme.
V zásadě mají moderní televize většinou digitální optický výstup, na který stačí zakoupit redukci a dále k zapojení použít kabely z balení.
DLOUHODOBĚ NEJOBLÍBENĚJŠÍ A NEPRODÁVANĚJŠÍ POMŮCKA ZE SORTIMENTU SLYŠETVÍC.
Příspěvek od Úřadu práce na toto zařízení ve výši až 2500 Kč. Pro více informací nás prosím kontaktujte na emailu [email protected]
Skvělý dárek k narozeninám pro babičku, dárek pro dědečka, dárek pro rodiče, do rodin, které se přou kvůli hlasitosti televize!
 

Recenze

Známka 
2020-06-19

Sluchátka AR-TV

Se sluchátky jsme velmi spokojeni, používáme je na ambulanci a na všech odděleních neurologické kliniky Thomayerovy nemocnice. Používáme hlavně sluchátka na televizi jako zesilovač, jsou stále na očích a po ruce, dobře se dezinfikují. Na pokoji, kde sluchátka použijeme, se vždy ptá nějaký pacient, co to je za přístroj, tak dáváme kontakt na Slyšet víc.

  Známka 
  2020-06-01

  Sluchátka ar-tv

  Naprostá spokojenost se sluchátky, děda je téměř hluchý a žádná sluchátka nebyla dostatečně hlasitá. Konečně slyší Tv, aniž byla hlasitost Tv na max. Oceňuji možnost vyzkoušení sluchátek na prodejně a děkuji prodávajícím za veškeré informace. Za dědu veliké díky.

   Známka 
   2020-05-14

   BEZDRÁTOVÁ ZESÍLENÁ SLUCHÁTKA K TELEVIZI PRO NEDOSLÝCHAVÉ AR-TV

   Sluchátka došla v pořádku.Už jsou zapojena. Fungují čistě bez problémů. Moc Vám děkuji. Náhradní baterie i přepínání výšky -hloubky. Podle mě výrobek nemá chybu. Ještě jednou díky a přeji Vám i vašim nejbližším málo starosti více radosti a hodně zdraví.

    Známka 
    2020-03-11

    BEZDRÁTOVÁ ZESÍLENÁ SLUCHÁTKA K TELEVIZI PRO NEDOSLÝCHAVÉ AR-TV

    Mám vaše bezdrátová sluchátka na televizi a jsem velice spokojen. Poslal jsem za Vámi kamaráda - Ing Milana Spoustu a ten byl mile překvapen chováním lidí na prodejně, ale hlavně začal ve svých 80 letech krásně slyšet televizi a počítač. Je třeba Vás jen chválit a doporučovat. Díky.

     Známka 
     2020-03-03

     BEZDRÁTOVÁ ZESÍLENÁ SLUCHÁTKA K TELEVIZI PRO NEDOSLÝCHAVÉ AR-TV

     Sluchátka pro lepší poslech televize které jsem u Vás zakoupil slouží
     dobře jak mně, tak i mé manželce. Poslech je čistý, bez rušení,
     nezkreslený. Náhradní baterie nemusí být trvale v nabíjecím zařízení,
     lze je uschovat jako rezervu. Doporučuji tento výrobek každému, kdo má
     problém s poslechem televize.

      Známka 
      2020-02-26

      BEZDRÁTOVÁ ZESÍLENÁ SLUCHÁTKA K TELEVIZI PRO NEDOSLÝCHAVÉ AR-TV

      Sluchátka AR-TV si nemůže naše babi vynachválit, a říká, že si je měla pořídit dávno. A mockrát děkuji, že jste nám je stihli poslat do vánoc.

       Známka 
       2020-01-30

       BEZDRÁTOVÁ ZESÍLENÁ SLUCHÁTKA K TELEVIZI PRO NEDOSLÝCHAVÉ AR-TV

       Zesílení zvuku je dobré a srozumitelnost ze všech zdrojů je ze všech zařízení nejlepší (a to mám sluchadla i za 25.000 Kč). Kdyby měla sluchátka ty "špunty" z ještě měkčího materiálu, neměl by Váš výrobek vadu.

        Známka 
        2020-01-24

        BEZDRÁTOVÁ ZESÍLENÁ SLUCHÁTKA K TELEVIZI PRO NEDOSLÝCHAVÉ AR-TV

        Vše jsme zapojili a v pořádku funguje, babička je spokojená. Děkuji za trpělivost a jsem s pozdravem Marková.

         Známka 
         2020-01-10

         BEZDRÁTOVÁ ZESÍLENÁ SLUCHÁTKA K TELEVIZI PRO NEDOSLÝCHAVÉ AR-TV

         Pro bezproblémový poslech televizních pořadů jsem zakoupil u firmy SOUND POWER s.r.o. Praha bezdrátová televizní sluchátka AR-TV. Do dnešního dne využívám denně jejich kvalitní, bezporuchový sluchový přenos televizních pořadů ve velmi čistém provedení přenosu zvuku, bez rušivých elementů. Doporučuji všem tento výrobek.

          Známka 
          2019-12-19

          BEZDRÁTOVÁ ZESÍLENÁ SLUCHÁTKA K TELEVIZI PRO NEDOSLÝCHAVÉ AR-TV

          Dnes jsem zapojil sluchátka a vše pěkně funguje. Děkuji.

           Známka 
           2019-12-09

           BEZDRÁTOVÁ ZESÍLENÁ SLUCHÁTKA K TELEVIZI PRO NEDOSLÝCHAVÉ AR-TV

           Dobrý den. Obrátil jsem se na tuto společnost o pomoc a velice rád říkám, že jsem byl v prvé řadě moc spokojen s přístupem při řešení toho, aby když chci slyšet televizi, tak ostatní neutíkali, protože"to strašně řve". Vřele doporučuji koupi sluchátka2.4GHz. Funguje to opravdu bezvadně. Již nikoho neruším a funguje to i jako zesilovač pro komunikaci, zkrátka je to super. Zvášťe chci poděkovat paní Ing. Anně Bercíkové za skvělý přístup k zákazníkům. Přeji hodně úspěchů a spokojených zákazníku.

            Známka 
            2019-11-28

            BEZDRÁTOVÁ ZESÍLENÁ SLUCHÁTKA K TELEVIZI PRO NEDOSLÝCHAVÉ AR-TV

            Manžel je se sluchátky velmi spokojený.Sluchátko od ušního lékaře bylo drahé, ale zesílilo jen zvuk, ale některým slovům nerozuměl, proto se na filmy nedíval. Dnes se dívá na vše a všemu rozumí.

             Známka 
             2019-11-28

             BEZDRÁTOVÁ ZESÍLENÁ SLUCHÁTKA K TELEVIZI PRO NEDOSLÝCHAVÉ AR-TV

             Se sluchátky jsme velice spokojení - pořizovali jsme babičce. Připojení k televizi není složité (v obchodě případně poradí), sluchátka mají čistý zvuk. Uvažujeme, že ze sortimentu vybereme další zařízení. Rádi bychom pořídili ještě domovní zvonek.

              Známka 
              2019-11-25

              BEZDRÁTOVÁ ZESÍLENÁ SLUCHÁTKA K TELEVIZI PRO NEDOSLÝCHAVÉ AR-TV

              Urobili ste mi radost, sluchatko je vynikajuce, srdecne pozdravujem a dakujem.

               Známka 
               2019-11-25

               BEZDRÁTOVÁ ZESÍLENÁ SLUCHÁTKA K TELEVIZI PRO NEDOSLÝCHAVÉ AR-TV

               Sluchátka jsou výborná a technicky vyspělá. Komunikace s prodejcem vstřícná, příjemná, rychlá. Montáž a používání jednoduché.

                Známka 
                2019-11-20

                Jana Moravcová

                Dobrý den, sluchátka měla velký úspěch. Když je vyzkoušel strejda, rovněž se pro ně rozhodl, rovnou bych si 1 ks objednala.

                 Známka 
                 2019-11-07

                 BEZDRÁTOVÁ ZESÍLENÁ SLUCHÁTKA K TELEVIZI PRO NEDOSLÝCHAVÉ AR-TV

                 Sluchátka jsme koupili k narozeninám našemu tatínkovi. Je s nimi velmi spokojen. Konečně slyší a hlavně rozumí každému slovu. Je to pro oba rodiče moc fajn, když můžou spolu sledovat pořad a každý si přizpůsobí hlasitost tak, aby mu byla příjemná. Maminka na TV a tatínek ve sluchátkách.

                  Známka 
                  2019-10-15

                  BEZDRÁTOVÁ ZESÍLENÁ SLUCHÁTKA K TELEVIZI PRO NEDOSLÝCHAVÉ AR-TV

                  Manžel si sluchátka moc užívá i když tomu moc nevěřil , že budou fungovat. Redukci scart jsem musela zapojit do set top boxu. Ještě jednou vám moc děkuji, že jste měla s námi takovou trpělivost a starost. Redukce scart je úplně v pohodě, vše funguje jak má, dík.

                   Známka 
                   2019-10-07

                   Slysim

                   Vynikajici

                    Známka 
                    2019-09-12

                    BEZDRÁTOVÁ ZESÍLENÁ SLUCHÁTKA K TELEVIZI PRO NEDOSLÝCHAVÉ AR-TV

                    Sluchátka jsou zapojená a první dojem je velká spokojenost, snad mi ta radost - spokojenost vydrží dlouho. Mnohokrát Vám děkuji za pomoc, jsem nadšený díky, díky.

                     Známka 
                     2019-09-09

                     BEZDRÁTOVÁ ZESÍLENÁ SLUCHÁTKA K TELEVIZI PRO NEDOSLÝCHAVÉ AR-TV

                     Dobrý deň, chcela by sa Vám veľmi pekne poďakovať za slúchadlá, došli bez poškodenia. Majú výborný zvuk a sú veeľmi hlasné aj na veľmi ťažkú poriuchu sluchu.

                      Známka 
                      2019-08-14

                      BEZDRÁTOVÁ ZESÍLENÁ SLUCHÁTKA K TELEVIZI PRO NEDOSLÝCHAVÉ AR-TV

                      S vašimi sluchátky jsem velmi spokojen. Instalované regulace jsou dostačující,jde jen o to nastavit je tak,jak uživateli vyhovují. V blízké budoucnosti se rýsuje nákup ještě 1 kusu sluchátek pro mého přítele.Objednávku učiníme až si vše promyslí a dá do souladu s TV přijímačem,jež používá.

                       Známka 
                       2019-08-13

                       BEZDRÁTOVÁ ZESÍLENÁ SLUCHÁTKA K TELEVIZI PRO NEDOSLÝCHAVÉ AR-TV

                       Matka si nemůže vynachválit sluchátka AR-TV. Zvuk z televize slyší normálně po deseti letech a je to dárek k jejím devadesátinám, které oslaví v prosinci.
                       Takže Vám mockrát děkuje.

                        Známka 
                        2019-08-13

                        BEZDRÁTOVÁ ZESÍLENÁ SLUCHÁTKA K TELEVIZI PRO NEDOSLÝCHAVÉ AR-TV

                        Zakoupil jsem si u Vás sluchátka (televizní) AR-TV je s nimi velmi dobrá slyšitelnost i přes zdi v jakékoliv místnosti i venku třeba na zahradě, dlouhá výdrž baterií! Všem můžu s jistotou doporučit. S prodejcem rychlá komunikace,rychlé dodání.

                         Známka 
                         2019-07-09

                         BEZDRÁTOVÁ ZESÍLENÁ SLUCHÁTKA K TELEVIZI PRO NEDOSLÝCHAVÉ AR-TV

                         Dovolte mi ještě jednou vám poděkovat za poslání balíčku se sluchátky AR Tv,jež jsem si u vás objednal. Vše došlo v pořádku a vše chodí jak má.

                          Známka 
                          2019-07-09

                          BEZDRÁTOVÁ ZESÍLENÁ SLUCHÁTKA K TELEVIZI PRO NEDOSLÝCHAVÉ AR-TV

                          S nákupem sluchátek u vaší firmy jsem velmi spokojen. Používá je manželka při poslechu TV a zvláště oceňuje možnost samostatné regulace hlasitosti pro svoji potřebu, nezávisle na ostatních posluchačích TV programu.

                           Známka 
                           2019-06-24

                           BEZDRÁTOVÁ ZESÍLENÁ SLUCHÁTKA K TELEVIZI PRO NEDOSLÝCHAVÉ AR-TV

                           Zdravím, se sluchátky, které jsem koupila pro maminku (92 let) jsme spokojeni , hlavně maminka, která je využívá. Obsluha je jednoduchá a zesílení zvuku je naprosto vyhovující. Určitě si je maminka chválí daleko víc, než jiná, která dosud používala, ani nemusí mít tolik zvýšenou hlasitost, zvuk je čistý, srozumitelný.

                           Jednoznačně jsou zatím nejlepší co jsme pořizovali.

                           Hezký den – Marcela

                            Známka 
                            2019-06-24

                            BEZDRÁTOVÁ ZESÍLENÁ SLUCHÁTKA K TELEVIZI PRO NEDOSLÝCHAVÉ AR-TV

                            Sluchátka jsme objednávali dědovi.Používá je na sledování televize.Určitě slyší lépe než dřív.

                             Známka 
                             2019-06-05

                             BEZDRÁTOVÁ ZESÍLENÁ SLUCHÁTKA K TELEVIZI PRO NEDOSLÝCHAVÉ AR-TV

                             Chtěla bych Vám poděkovat za doporučení sluchátka pro tatínka. Tatínek je používá pokud mu to zdravotní stav dovolí. Začátek byl trochu náročnější, zpočátku je odmítal, potom měl strach ať něco nepokazí. Já jsem ze sluchátek nadšená a určitě budu vaší firmu i sluchátka doporučovat. Děkuji. Přeji krásný den a hodně spokojených zákazníků.
                             Vlaďka Segeťová

                              Známka 
                              2019-05-27

                              BEZDRÁTOVÁ ZESÍLENÁ SLUCHÁTKA K TELEVIZI PRO NEDOSLÝCHAVÉ AR-TV

                              Dobrý den,
                              Vaše sluchátka dorazily v pořádku.
                              Zapojení nebyl problém.
                              Děda je používá na televizi a je naprosto spokojený. Babička se usmívá že televize neřve ( jako kráva) a nebolí ji z toho randálu hlava.
                              Rozhodně doporučuji jak sluchátka tak Vaši firmu případným zájemcům.
                              Velice Vám děkuji a přeji stovky spokojených zákazníků.
                              S pozdravem Pavel Leier

                               Známka 
                               2019-05-21

                               Bezdrátová sluchátka k televizi AR-TV

                               Sluchátka jsou naprosto bezkonkurenční, nic lepšího jsem neměl. Jsou zcela spolehlivá, lehce ovladatelná s naprosto čistým a jasným zvukem. Každému doporučuji!!

                                Známka 
                                2019-05-16

                                AR-TV

                                Sluchátka jsme koupili pro tatínka k 80. narozeninám. Trochu jsme se obávali, jak je přijme, ale je naprosto nadšený. Byl to skvělý dárek, nejen pro něj, ale i pro nás. Televize může konečně hrát na normální hlasitost :-) a on prý slyší a rozumí naprosto perfektně. Ovládání je jednoduché, a funkce pro přepnutí do režimu naslouchátka je super, protože nemusí vyndavat sluchátka a nasazovat naslouchátko, když s námi chce komunikovat během pořadu.

                                 Známka 
                                 2019-05-16

                                 AR-TV

                                 Dobrý den, dnes jsme obdrželi nová sluchátka, a děkujeme tímto firmě Sound Power. Jejich přístup nás velmi mile překvapil, zvláště manžela, který letos oslavil 96 let a bez sluchátek nemůže sledovat televizní pořady. Ještě jednou děkujeme.

                                  Známka 
                                  2019-04-29

                                  BEZDRÁTOVÁ ZESÍLENÁ SLUCHÁTKA

                                  Mám nový televizor DVB-T2, který nemá analogový audio výstup pro sluchátka, ale optický digitální audio výstup, na který není možné sluchátka přímo připojit. Abych sluchátka zprovoznil, zařadil jsem převodník digitální na analogový a do něho jsem připojil sluchátka od vás. Takto sluchátka pracují perfektně, pomoci funkcí je možné namodelovat využití právě pro konkretní sluch.
                                  Děkuji, Váš zákazník

                                   Známka 
                                   2019-02-22

                                   Sluchátka AR-TV

                                   DOPORUČUJI !!!
                                   Velmi dobrá srozumitelnost při poslechu z
                                   televize - dosah po celém bytě. Dobrá výdrž obou baterií. Jediná výtka - nestejná hlasitost při přepnutí mezi TV a mikrofonem.Mikrofon je třeba více zesílit a po přepnutí zpět na TV tato křičí - nutno opět zeslabit. Sluchátka mám již 1 rok a jsem velmi spokojen!

                                    Známka 
                                    2019-02-22

                                    AR-TV

                                    Slúchadlá používam a som s nimi veľmi spokojný.Zvuk majú čistý.Inštalacia slúchadiel je jednoduchá.Doporučujem každému kto má poruchu sluchu.

                                     Známka 
                                     2019-02-07

                                     Sluchátka

                                     Je mi 79 let a jsem invalidní důchodkyně, sluchátka jsem si dokonce sama k televizi nainstalovala a jsou super, dobře fungují a vše velmi dobře slyším. Mohu je doporučit každému, kdo má problém se sluchem. Zvuk je čistý, takže rozumím všemu, co se v televizi děje.

                                      Známka 
                                      2018-12-11

                                      BEZDRÁTOVÁ ZESÍLENÁ SLUCHÁTKA K TELEVIZI PRO NEDOSLÝCHAVÉ AR-TV

                                      Vážení,
                                      chtěla bych Vám moc poděkovat za vstřícnost a poradenství,je opravdu málo takových lidí jako jste vy.
                                      Babička už má sluchátka zapojená a moc se jí to líbí,má krásný čistý zvuk.
                                      Ještě jednou moc a moc děkuji a přeji Vám nádherné vánoční svátky.
                                      Alena Nebřenská.

                                       Známka 
                                       2018-12-05

                                       AR-TV

                                       Hlásím, že dnes přišel technik a zapojil televizní sluchátka. Vše funguje tak, jak má, nic nechybí. Potěšující je, že sluchátka ohodnotil dobře. Sám prodával jeden čas sluchátka Panasonic a pravil, že se to nedá srovnat. Prý tyto jsou velmi pěkně,, vymakané“ a nejsou to vyhozené peníze. Tak mne opravdu potěšil a Vás zajisté nepřímo též. Ještě jednou děkuji za veškerou péči, kterou jste nám věnovali a přeji i nadále hodně úspěchů.

                                        Známka 
                                        2018-11-16

                                        AR-TV

                                        "Manžel je se sluchátky moc spokojený a já také protože jdou přepínat a tak buď poslouchá TV a nebo si to přepne a slyší dobře i mě. Hodně nám to pomohlo v komunikaci která byla špatná protože manžel nedoslýchá. Děkuji Vám za radu jak zapojit sluchátka do TV, moc mi to pomohlo, koupila jsem tu redukci na scart výstup v TV a hned to fungovalo. Mějte se hezky."

                                         Známka 
                                         2018-11-01

                                         AR-TV

                                         Již dříve jsem se rozhodl, že si zakoupím vámi nabízená sluchátka AR-TV v cenové relaci 3 500,- Kč. V poradně pro neslyšící v Chrudimi mi tento druh sluchátek přednostně doporučovali, i když neuváděli přímo vaší prodejnu. Na tuto pomůcku je možné uplatnit příspěvek od Sociálního odboru úřadu práce. V případě, že bych příspěvek nedostal stejně bych volil vaší nabídku sluchátek AR-TV. Včera jsem obdržel sluchátka AR-TV a hned jsem začal s jejich zprovozněním. Vložil jsem přiložené baterie jak do vysílače tak i do přijímače. Do TV Sharp jsem nainstaloval scart. Večer jsem si nevšimnul, že scartová koncovka má i vypínač tak jsem byl z toho trochu mimo, až dnes jsem na tělese zásuvky zjistil vypínač a bylo vyhráno. Zvuk je krásně čistý, příjemný bez šumů. Sluchátka jsou výborná, včera celý večer jsem je využil.

                                          Známka 
                                          2018-09-17

                                          BEZDRÁTOVÁ ZESÍLENÁ SLUCHÁTKA K TELEVIZI PRO NEDOSLÝCHAVÉ AR-TV

                                          Vynikající! Z televize rozumím všemu, ochotný prodavač v Petrské, vřele doporučuji!

                                           Známka 
                                           2018-09-17

                                           AR-TV

                                           Po dvouletém problematickém používání naslouchátek od firmy Widex v hodnotě několika tisíc, jsem objevil digitální AR-TV sluchátka v obchodě s pomůckami pro neslyšící v Petrské ulici v Praze.
                                           Velmi oceňuji zejména dlouhou výdrž baterie a kvalitní přenos zvuku přes několik stěn, i když chodím po bytě. Zvuk ve sluchátkách je snadno srozumitelný.

                                            Známka 
                                            2018-08-28

                                            BEZDRÁTOVÁ ZESÍLENÁ SLUCHÁTKA

                                            Maminka používá sluchátka celý den, na poslech televize, při rodinných setkáních a poslední dobou i k doktorovi. Jsme s nimi velice spokojeni a maminka se s nimi každému chlubí. Musím ocenit i přístup obchodu, velice vstřícné a slušné jednání i po uskutečněném obchodu. Spokojený zákazník

                                            • Pro 1 z 1 je toto hodnocení užitečné.
                                            Známka 
                                            2018-08-01

                                            Sluchátka TV-AR

                                            Sluchátka TV-AR perfektně fungují a moje 87 letá sluchově postižená maminka je z nich nadšená… Mají jednoduché ovládání a hlavně, maminka opět vše slyší a rozumí ději.

                                            Děkuji a velmi oceňuji tento Váš produkt.

                                             Známka 
                                             2018-03-18

                                             Míla

                                             je to to nejlepší co jsem měl

                                              Známka 
                                              2018-03-15

                                              AR-TV

                                              Děkuji za dodání přístroje AR-TV a za profesionální a velmi vlídné jednání vaší firmy ke mě jako zákazníkovi. Přístroj je bezvadný, zejména kvůli možnosti zesilování každého sluchátka zvlášť, možnosti modulace hlasu, přepnutí na mikrofon a další přednosti tohoto přístroje, které umožňují daleko lepší poslech televize a dalších zařízení, než je poslech jenom s ušními sluchadly. SCART adapter jsem obdržel, zapojil a paráda. Slyším ve sluchátkách a manželka z televize.

                                               Známka 
                                               2017-07-11

                                               BEZDRÁTOVÁ ZESÍLENÁ SLUCHÁTKA K TELEVIZI PRO NEDOSLÝCHAVÉ AR-TV

                                               Dovolil bych si vyjádřit potěšení s nákupu AR-TV uskutečněného v Slyšet Víc, je to super a já jsem moc spokojen, kam se hrabe přístroj dodávaný zdravotní pojišťovnou, kde jste připoutáni k obrazovce kabelem!
                                               Výhodu spatřuji v tom, že při opuštění TV neztrácím kontakt s dějem, který sleduji a to i v případě že "cestuji" o patro víš!!! Baterie mají větší výdrž než udávaných 5 hodin a snad by byla pro vašeho případného zájemce důležitá informace, že pro mou sluchovou ztrátu 85% mám nastavenu hlasitost na č. 4 (z 10-ti) jako zcela dostačující a za další výhodu považuji možnost kdy případná návštěva na sebe upozorní a já se mohu dotekem tlačítka zapojit do vzájemného hovoru bez nutnosti sundavání AR-TV a nepohodlného nasazování závěsného naslouchátka.

                                                Známka 
                                                2017-03-17

                                                AR-TV

                                                Protože mnohem hůře slyším než kdysi (hlavně, když je více zvuků pohromadě), objednal jsem televizní "naslouchadlo", přišlo mi a pracuje bezvadně. Nikde jinde, než u vás nebyla tato hračka k sehnání. Až budu mít cestu do Prahy, měl bych zájem vyzkoušet i další zesilovače zvuku."
                                                doc. Mgr. Peter Stoličný, ArtD., Brno

                                                • Pro 1 z 1 je toto hodnocení užitečné.
                                                Známka 
                                                2017-02-24

                                                Bezdrátová tel.sluchátka pro nedoslýchavé AR - TV

                                                "Bezdrátová tel.sluchátka pro nedoslýchavé AR - TV , které jsem pořídila mé 79-leté mamince, jsou jedním slovem výborná.
                                                Maminka nosí již mnoho let naslouchadla na obě uši a při používání původních tel. sluchátek si neustále ztěžovala, že příjem není kvalitní a už se loučila se svými oblíbenými televizními pořady. Nyní je z nových sluchátek přímo nadšená, jsou lehká, jednoduchá k ovládání i nabíjení a co je na tom nejúžasnější, televizi slyší. Překvapená byla také z využití sluchátek jako naslouchadla, kdy může jednoduše sluchátka přepnout a komunikovat s okolím a nemusí složitě sundávat sluchátka a nasazovat naslouchadla.
                                                Já za svou osobu, jako objednatele, jsem byla mile překvapena, profesionálním přístupem a ochotou při vyřizování nákupu a rychlým dodáním v předvánočním shonu.
                                                Ještě jednou mnohokrát děkuji za sebe i za svou maminku.
                                                Přeji mnoho spokojených zákazníků.
                                                Marcela Martiníková
                                                Krnov"

                                                 Napsat svou recenzi!

                                                 Napsat recenzi

                                                 BEZDRÁTOVÁ ZESÍLENÁ SLUCHÁTKA K TELEVIZI PRO NEDOSLÝCHAVÉ AR-TV

                                                 BEZDRÁTOVÁ ZESÍLENÁ SLUCHÁTKA K TELEVIZI PRO NEDOSLÝCHAVÉ AR-TV

                                                 Bezdrátová digitální naslouchací souprava pro zesílený poslech televize. Zároveň fungují bezdrátová televizní sluchátka AR-TV díky mikrofonu jako sluchadlo pro zesílení běžného hovoru. Zapojení sluchátek do televize nevypne zvuk televize. Můžete tedy pohodlně sledovat televizi s ostatními členy rodiny, zatímco zvuk je zesílen do sluchátek a dokonale rozumíte každému slovu. Záruka spokojenosti!

                                                 Příslušenství

                                                 Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: