BEZDRÁTOVÁ ZESÍLENÁ SLUCHÁTKA K TELEVIZI PRO NEDOSLÝCHAVÉ AR-TV

Nové

Bezdrátová digitální naslouchací souprava pro zesílený poslech televize. Zároveň fungují bezdrátová televizní sluchátka AR-TV díky vestavěnému mikrofonu jako sluchadlo pro zesílení běžného hovoru. Zapojení sluchátek do televize nevypne zvuk televize. Můžete tedy pohodlně sledovat televizi s ostatními členy rodiny, zatímco zvuk je zesílen do sluchátek a dokonale rozumíte každému slovu.

Více informací

3 500 Kč

Více informací

Bezdrátová televizní sluchátka, dlouhodobě nejprodávanější pomůcka z našeho sortimentu a nejoblíbenější zboží našich zákazníků, fungují jednak jako naslouchací souprava k televizi pro neslyšící a nedoslýchavé a jednak jako sluchadlo.
 
POSLECH TELEVIZE PRO NEDOSLÝCHAVÉ
U nedoslýchavých osob se často vyskytuje problém, že televize puštěná příliš nahlas ruší jak ostatní členy domácnosti tak sousedy. Zároveň má nedoslýchavá osoba problém se srozumitelností jednotlivým slovům a poslech televize si již neužívá jako dříve.
Zesilující televizní sluchátka AR-TV umožní členovi Vaší rodiny, který už hůře slyší, poslouchat televizi, rádio, hudbu či jakýkoli jiný zdroj zvuku tak hlasitě, jak potřebují, aniž by rušili sousedy a ostatní členy domácnosti. 
Zvuk televize zůstává hrát na běžné úrovni hlasitosti pro všechny, zatímco nedoslýchavá osoba poslouchá do sluchátek, kde si nastaví jak kolečkem hlasitost tak frekvenci zvuku (výšky/hloubky) dle svých potřeb. Televizní sluchátka speciálně navržená pro neslyšící tedy umožní nejen individuální zesílení televize stereo přímo do obou uší, ale také výrazně vylepší srozumitelnost - budete rozumět každému slovu.
 
V BALENÍ NAJDETE
Souprava se skládá z vysílače (slouží zároveň jako nabíjecí základna pro sluchátka) a přijímače: bezdrátová sluchátka. Sluchátka jsou dobíjecí a v soupravě jsou dvě baterie: je tedy umožněn nepřetržitý provoz sluchátek - zatímco jedna baterie je funkční ve sluchátkách, druhá baterie se dobíjí a jakmile se první baterie vybije, pouze baterie vystřídáte. Zapojení vysílače do televize je velmi snadné, pro zapojení do konkrétního modelu televize Vám rádi poradíme na emailu: info@soundpower.cz
 
DOSAH BEZDRÁTOVÝCH SLUCHÁTEK
Při poslechu televize umožňují bezdrátová sluchátka volný pohyb po bytě nebo domě i za zeď, dosah až třicet metrů. Vysílač zůstává připojen k televiznímu přijímači.
 
FUNKCE SLUCHADLA - SLUCHÁTKA AR-TV JAKO OSOBNÍ ZESILOVAČ ZVUKU
Přijímač je vybaven tlačítkem MIC, které vypne zvuk z televize a zapne vestavěný mikrofon pro zesílení konverzace kolem Vás: funkce sluchadla. Tuto funkci ocení zvláště senioři, pro které je ovládání malého zvukovodového či závěsného sluchadla příliš náročné, obtěžující nebo nevyhovující.
Zesílená sluchátka po aktivaci mikrofonu stiskem tlačítka fungují jako sluchadlo, místo sluchadla anebo pro situace, kdy je zvukovod příliš citlivý na používání sluchadla.
Zesílený zvuk konverzace je čistý, kvalitní, zesílen přesně pro potřebu uživatele a toto sluchadlo nešumí ani nepíská.
Jakmile dojde baterie, sluchátka pouze nabijete v základně anebo vyměníte baterii za druhou externí baterii, která se zatím nabila.
Na rodinné oslavě nebo při běžném rozhovoru Vás tak nedoslýchavý člen rodiny s bezdrátovými sluchátka AR-TV bez problémů uslyší.
Obzváště vhodná jsou bezdrátová sluchátka AR-TV pro osoby, kterým nevyhovuje nošení sluchadla, odmítají nosit sluchadlo nebo se na sluchadlo teprve chystají.
 
Vlastnosti AR-TV
 
- funguje na rádiovou frekvenci 2.4 gHz, digitální (mono, stereo)
- sluchátka mají vestavěný mikrofon pro zesílení konverzace: funkce sluchadla
- umožňuje nastavení hlasitosti, výšek/hloubek a větší zesílení do ucha s větší sluchovou ztrátou
- kromě vestavěné baterie navíc externí baterie pro extra dlouhou výdrž soupravy
- pěkný moderní design, elegantní bílá barva
- žádné zamotávání kabelů, sluchátka jsou bezdrátová a umožňují volný pohyb po bytě či domě
Chcete ověřit, zda budou bezdrátová zesilující sluchátka AR-TV perfektně fungovat i s Vaší televizí? Kontaktujte nás a napište nám do emailu: info@soundpower.cz model Vaší televize, rádi poradíme
DLOUHODOBĚ NEJOBLÍBENĚJŠÍ A NEPRODÁVANĚJŠÍ POMŮCKA ZE SORTIMENTU SLYŠETVÍC.
Na tuto pomůcku lze žádat příspěvek na kompenzační pomůcku Sociálního odboru úřadu práce pod označením "zařízení pro poslech audiovizuálního zařízení". Pro více informací nás prosím kontaktujte na emailu info@soundpower.cz
 

Recenze

Známka 
2018-11-16

AR-TV

"Manžel je se sluchátky moc spokojený a já také protože jdou přepínat a tak buď poslouchá TV a nebo si to přepne a slyší dobře i mě. Hodně nám to pomohlo v komunikaci která byla špatná protože manžel nedoslýchá. Děkuji Vám za radu jak zapojit sluchátka do TV, moc mi to pomohlo, koupila jsem tu redukci na scart výstup v TV a hned to fungovalo. Mějte se hezky."

  Známka 
  2018-11-01

  AR-TV

  Již dříve jsem se rozhodl, že si zakoupím vámi nabízená sluchátka AR-TV v cenové relaci 3 500,- Kč. V poradně pro neslyšící v Chrudimi mi tento druh sluchátek přednostně doporučovali, i když neuváděli přímo vaší prodejnu. Na tuto pomůcku je možné uplatnit příspěvek od Sociálního odboru úřadu práce. V případě, že bych příspěvek nedostal stejně bych volil vaší nabídku sluchátek AR-TV. Včera jsem obdržel sluchátka AR-TV a hned jsem začal s jejich zprovozněním. Vložil jsem přiložené baterie jak do vysílače tak i do přijímače. Do TV Sharp jsem nainstaloval scart. Večer jsem si nevšimnul, že scartová koncovka má i vypínač tak jsem byl z toho trochu mimo, až dnes jsem na tělese zásuvky zjistil vypínač a bylo vyhráno. Zvuk je krásně čistý, příjemný bez šumů. Sluchátka jsou výborná, včera celý večer jsem je využil.

   Známka 
   2018-09-17

   BEZDRÁTOVÁ ZESÍLENÁ SLUCHÁTKA K TELEVIZI PRO NEDOSLÝCHAVÉ AR-TV

   Vynikající! Z televize rozumím všemu, ochotný prodavač v Petrské, vřele doporučuji!

    Známka 
    2018-09-17

    AR-TV

    Po dvouletém problematickém používání naslouchátek od firmy Widex v hodnotě několika tisíc, jsem objevil digitální AR-TV sluchátka v obchodě s pomůckami pro neslyšící v Petrské ulici v Praze.
    Velmi oceňuji zejména dlouhou výdrž baterie a kvalitní přenos zvuku přes několik stěn, i když chodím po bytě. Zvuk ve sluchátkách je snadno srozumitelný.

     Známka 
     2018-08-28

     BEZDRÁTOVÁ ZESÍLENÁ SLUCHÁTKA

     Maminka používá sluchátka celý den, na poslech televize, při rodinných setkáních a poslední dobou i k doktorovi. Jsme s nimi velice spokojeni a maminka se s nimi každému chlubí. Musím ocenit i přístup obchodu, velice vstřícné a slušné jednání i po uskutečněném obchodu. Spokojený zákazník

     • Pro 1 z 1 je toto hodnocení užitečné.
     Známka 
     2018-08-01

     Sluchátka TV-AR

     Sluchátka TV-AR perfektně fungují a moje 87 letá sluchově postižená maminka je z nich nadšená… Mají jednoduché ovládání a hlavně, maminka opět vše slyší a rozumí ději.

     Děkuji a velmi oceňuji tento Váš produkt.

      Známka 
      2018-03-18

      Míla

      je to to nejlepší co jsem měl

       Známka 
       2018-03-15

       AR-TV

       Děkuji za dodání přístroje AR-TV a za profesionální a velmi vlídné jednání vaší firmy ke mě jako zákazníkovi. Přístroj je bezvadný, zejména kvůli možnosti zesilování každého sluchátka zvlášť, možnosti modulace hlasu, přepnutí na mikrofon a další přednosti tohoto přístroje, které umožňují daleko lepší poslech televize a dalších zařízení, než je poslech jenom s ušními sluchadly. SCART adapter jsem obdržel, zapojil a paráda. Slyším ve sluchátkách a manželka z televize.

        Známka 
        2017-07-11

        BEZDRÁTOVÁ ZESÍLENÁ SLUCHÁTKA K TELEVIZI PRO NEDOSLÝCHAVÉ AR-TV

        Dovolil bych si vyjádřit potěšení s nákupu AR-TV uskutečněného v Slyšet Víc, je to super a já jsem moc spokojen, kam se hrabe přístroj dodávaný zdravotní pojišťovnou, kde jste připoutáni k obrazovce kabelem!
        Výhodu spatřuji v tom, že při opuštění TV neztrácím kontakt s dějem, který sleduji a to i v případě že "cestuji" o patro víš!!! Baterie mají větší výdrž než udávaných 5 hodin a snad by byla pro vašeho případného zájemce důležitá informace, že pro mou sluchovou ztrátu 85% mám nastavenu hlasitost na č. 4 (z 10-ti) jako zcela dostačující a za další výhodu považuji možnost kdy případná návštěva na sebe upozorní a já se mohu dotekem tlačítka zapojit do vzájemného hovoru bez nutnosti sundavání AR-TV a nepohodlného nasazování závěsného naslouchátka.

         Známka 
         2017-03-17

         AR-TV

         Protože mnohem hůře slyším než kdysi (hlavně, když je více zvuků pohromadě), objednal jsem televizní "naslouchadlo", přišlo mi a pracuje bezvadně. Nikde jinde, než u vás nebyla tato hračka k sehnání. Až budu mít cestu do Prahy, měl bych zájem vyzkoušet i další zesilovače zvuku."
         doc. Mgr. Peter Stoličný, ArtD., Brno

         • Pro 1 z 1 je toto hodnocení užitečné.
         Známka 
         2017-02-24

         Bezdrátová tel.sluchátka pro nedoslýchavé AR - TV

         "Bezdrátová tel.sluchátka pro nedoslýchavé AR - TV , které jsem pořídila mé 79-leté mamince, jsou jedním slovem výborná.
         Maminka nosí již mnoho let naslouchadla na obě uši a při používání původních tel. sluchátek si neustále ztěžovala, že příjem není kvalitní a už se loučila se svými oblíbenými televizními pořady. Nyní je z nových sluchátek přímo nadšená, jsou lehká, jednoduchá k ovládání i nabíjení a co je na tom nejúžasnější, televizi slyší. Překvapená byla také z využití sluchátek jako naslouchadla, kdy může jednoduše sluchátka přepnout a komunikovat s okolím a nemusí složitě sundávat sluchátka a nasazovat naslouchadla.
         Já za svou osobu, jako objednatele, jsem byla mile překvapena, profesionálním přístupem a ochotou při vyřizování nákupu a rychlým dodáním v předvánočním shonu.
         Ještě jednou mnohokrát děkuji za sebe i za svou maminku.
         Přeji mnoho spokojených zákazníků.
         Marcela Martiníková
         Krnov"

          Napsat svou recenzi!

          Napsat recenzi

          BEZDRÁTOVÁ ZESÍLENÁ SLUCHÁTKA K TELEVIZI PRO NEDOSLÝCHAVÉ AR-TV

          BEZDRÁTOVÁ ZESÍLENÁ SLUCHÁTKA K TELEVIZI PRO NEDOSLÝCHAVÉ AR-TV

          Bezdrátová digitální naslouchací souprava pro zesílený poslech televize. Zároveň fungují bezdrátová televizní sluchátka AR-TV díky vestavěnému mikrofonu jako sluchadlo pro zesílení běžného hovoru. Zapojení sluchátek do televize nevypne zvuk televize. Můžete tedy pohodlně sledovat televizi s ostatními členy rodiny, zatímco zvuk je zesílen do sluchátek a dokonale rozumíte každému slovu.

          Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: